Näita postitusi

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Sõnumid - reebus

Lehti: [1] 2 3 ... 11
1
Propaganda / Re: Foorum 2015
« : 27. Märts, 2016, 18:11:54 »
Läheb ikka. Teeme edasi...

2
Keelepeks / Re: SUUR UUDIS
« : 28. September, 2012, 14:57:12 »
Ma tegin ka eile suure avastuse ja avastasin, et minu foorumi konto on veel täitsa alles, kuigi pole siin juba aastaid käinud :)
Jah, täiesti konserveeritud olekus :D Muideks, kas sõna mumitseeritud on olemas?
Pigem mumifitseeritud. Kuulan praegu üle hulga aja (korralike) klappidega "Mustale merele" ja mis seal salata. Kas sõna perfektsionaalne on olemas? (perfektne oleks vaid selle alamhulk)

3
Küsimused ja vastused / Re: Foorum 2012
« : 16. Veebruar, 2012, 09:05:59 »
Mingid kuradi munabotid on siia läbustama lastud. Kas Pronto miskit spämmifiltrit ei saa foorumile otsa lasta?

4
Propaganda / Re: 23 septembril Rock Cafes!
« : 19. September, 2011, 20:01:42 »
23. septembril Rock Cafes Sõpruse Puiestee / Kurjam / Pööloy Gläänz
Tänud! Pilet juba ammuilma taskus.

5
Propaganda / Re: Sõpruse Puiestee esinemised detsembris
« : 31. Detsember, 2009, 10:46:52 »
Hää ja õdus õhtupoolik oli. Vahepealne "kuivanud mesipuu" kiskus ehk veits liiga diibiks kätte ära (saalis ei olnud joovastavaid lõhnaküünlaid, mille abil end ehk samuti transsi oleks viinud), aga üldmulje oli kõva 5. Belka üllatas positiivselt (kitarristi võiks pikemalt kasutada, üks soolo jäi eriliselt meelde) ja Puiestee oli lihtsalt väga hea (Villu jäi seekord kuidagi varju, järgmine kord lükkige ikka pikemat sorti trummipõrinat ka sisse nagu ühel kontserdil "cafe's" oli). Tänud, mehed!
Koju jõudsin kella 3 ringis  ;D

6
Keelepeks / Re: Foorumi ammendumine?
« : 26. August, 2009, 09:48:47 »
Seda anekdooti kuulaks kohe häämeelega.
Villu, hoia tervist! Öösel nelja paiku puusalt tulistamine meiesuguste meeste küpses eas ei ole enam nii lõdva randmega teostatav kui kaheksateistkümneselt  ;D
Edu ja inspiratsiooni!

Ja ma räägiks teile ka ühe hea anekdoodi, aga see on vene keeles ja koos miimikaga, nii et räägin siis kui kokku saame ja need kes vene keelt mõistavad, need mõistavad. Olge ikka tublid!    VILLU

7
Keelepeks / Re: Foorumi ammendumine?
« : 18. November, 2008, 14:43:24 »
siia vahele ei julgegi end segada, isiksuse kahestumine/lõhestumine on tõsine asi ....
---
*vana ML plaat sattus masinasse ja nostalgiast sai siia linkutud, aga mida pole, seda pole ???

 

8
Keelepeks / Re: Foorumi ammendumine?
« : 16. September, 2008, 12:26:10 »
Kõik ei ole veel kadunud :D

Kuhu kõik kadunud on?!

9
Propaganda / Re: R2 Aastahitt ja Sõpruse Puiestee
« : 01. Jaanuar, 2008, 03:49:39 »
Head vana aasta lõppu ja head uut aastat soovib Teile kõigile ansambel "Sõpruse Puiestee".

Head Uut Sõpruse Puiestee ja unetu Villu !!!

10
Propaganda / Re: Uus lugu "Validool" ja plaadiesitlused
« : 08. November, 2007, 15:20:25 »
Et sai siis käidud 03-ndamal novembril Paide kult.keskuses. Õnneks ei sobinud ajaliselt järjekordne rock-cafe üritus, mis oleks veidi lähemale jäänud ning kuna EPL toetas oma viktoriini kaudu ka piletitega, siis sai valitud hoopis eelpoolnimetatud koht. Ja otse loomulikult (ootused olid ju nagu tavaliselt masendavalt kõrgele aetud) ei pidanud ka seegi kord pettuma. Vastupidi.
Soojendajatest ma muidugi enne midagi kuulnud ei olnud (shame), aga seda vingema üllatuse nad valmistasid. Esiteks Rapla noormehed nime all Malena (http://www.malena.pri.ee/). Noored, vihased mehed, pauerit täis, kahju ainult, et nende loomingust ainult singel saadaval on. Isiklikult kuulaks offlainis neid heameelega ka natuke kauem:) Kontserdil panid nad muidugi täie rauaga. Nende järel astus üles Kognito http://kognito.ee/tulevik.htm eesotsas oma erakordsete vokaalsete võimetega solistiga. Kohati oli tunne, et bänd seal kõrval on vaid takistav ja üleliigset müra produtseeriv tegur või oli tegu soundmachine taga istuva kodaniku isiklike eelistustega. Aga need korrad, kui asi balansis oli, need olid kirgastavad. Võib olla mängisid oma osa ka eelnevalt heas seltskonnas manustatud õlled, mis muutsid mind kultuurile hulka vastuvõtlikumaks. Ei tea. Igatahes soojendusbändid läksid kümnesse ja loodan siiralt neist edaspidigi kuulda (või näha).
Ning siis tekkis väike paus, mille käigus võis näha Puiestee liikmete kulgemist (ma ei tea) vist lava ja allkorrusel paikneva kohviku vahel. Ise sai samuti seda hingetõmbeaega targasti kasutatud.
Ehkki tegu oli uue plaadi esitlusega, oli lugude enamik pärit siiski varasematest aegadest, seda küll värskemas võtmes. Karismaatilise Kaupo asemel oli vähemalt sama karismaatiline (just oma oskuste poolest) Margus Tammela, Mait viibis ka tema kohta suhteliselt tugeva protsendi ajast laval. Villu kõmistas endises headuses. Mart on lõplikult pea kõigisse lauludesse saksiga sisse sulandunud. Ja Alari kidrakäikudest ma parem ei räägigi. Ülihea.
Lõpetuseks üks lisalugu ja ... läbi see üritus oligi.
Ma ei ole mingi retsensent, veel vähem oskan ma oma sisemist fiilingut kirjalikult teistega jagada. Aga tahtsin eelolevaga lihtsalt öelda, et poisid, pange edasi. Te täidate eesti muusikas oma olemasoluga ühe suure augu. Ja ma usun, et neid kes teid lugeda oskavad, tekib ajapikku ikka tasapisi juurde.
Aitüma.

11
Muusikanurk / Re: Vennaskond
« : 27. Veebruar, 2007, 13:46:00 »
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=219607

Kui see Trube varjatud reklaamtrikk ei ole, siis on bändiga lood ühel pool. Viimast kinnitab ka fakt, et www.vennaskond.com on läinud kõige kaduva teed, vähemalt see oleks võinud alles jääda. Mis teha. Ehk satuvad ühel heal päeval jälle kokku.

12
noh..  eks head asja tasub ikka oodata :-\ :)

Tasub küll jah, mis muud ülejääb, aga isiklikult hakkan ma veidi kannatamatuks juba muutuma ;)

Ootamise vahepeal tasub paar kätekõverdust teha ja ise soundmakeriga paar uut lugu tekitada. Läheb aeg kiiremini.

13
Keelepeks / Re: Ostuhullus
« : 02. Jaanuar, 2007, 10:53:30 »
Teinekord olen õnnelik, et pole kasvanud/ei kasva rikkas peres. Pole tekkinud asjade kultust, sest pole selleks kunagi võimalust olnud. Tolmukogumiskingitusi teistele ei osta. Endale riided humanast, söök säästumarketist.

Ma ei oskagi kohe midagi öelda. Tea, kas peaks selle peale konteinereid puistama minema?

14
Muusikanurk / Re: Albumid, mis igavesed Sinu jaoks...
« : 28. Detsember, 2006, 13:36:47 »
;D oo, püha idiootsust

Teemapüstitus nõudis väikest eneseületamist :D

15
Muusikanurk / Re: Albumid, mis igavesed Sinu jaoks...
« : 28. Detsember, 2006, 13:28:00 »
Ivo Linna, Mati Nuude, Uno Kaupmees, Artur Rinne, Terminaator, Caater, Hovery Covery, Sõpruse Puiestee, Kukerpillid, see iniseja mis ta nimi nüüd oligi - Sal Saller.

80% siit on teie ärritamiseks, plaate ma ei viitsinud välja otsida, "bändide" nimed räägivad iseenda eest.
lihtsalt minu jaoks ei eksisteeri "igavest" albumit.

Lehti: [1] 2 3 ... 11