Näita postitusi

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Sõnumid - eilesyndinud

Lehti: [1]
1
mulle tekkis Aknajuuli ajal nii... ütleks, et enesekeskne mõte, et huvitav, kas Vainola (ja veel niimõnigi) ei vaata esinedes publiku poole seetõttu, et too ennast suht rõõmsalt välja elab. sest mulle, totter nagu ma vast olen, tundub imelik sellise laulu ajal käsi lainetada ja rõõmus olla. kuigi samas tundub imelik mitte rõõmus olla, kui Sõpruse Puiestee EMK-l esineb ja võitma hakkab.

ja kuigi mul on tunne, et minu televiisori kõlaritega on ka miskit viimasel ajal vist nihu, oli minu arust too trummari etteaste suhteliselt... njah, jama. aga näe, võitmist see ei seganud! nähtavasti ei seganud isegi see, et mina sel ajal oma halvasti olevate asjade nimekirja tehes hääletamise üldse ära unustasin (*häbeneb, häbeneb, häbeneb*).

igaljuhul, palju õnne Sõpruse Puiesteele (ja tema austajatele) võidu puhul!

küll see oleks ikka vägev, kui Sõpruse Puiestee karika võidakski. minu arust on ta kogu osavõtjatest üks väheseid võiduväärilisi. ja kui nüüd täpsustada, siis minu jaoks oleks ta tegelikult kõige võiduväärilisem.

2
Küsimused ja vastused / Miks?
« : 03. Juuni, 2005, 20:52:21 »
jah, ma tegelikult tutvusin peale seda kommentaari rohkem ja jõudsin ka sellele järeldusele.
vabandust

3
Looming / Krambid elektrooniline instrumentaal aastast 1998
« : 03. Juuni, 2005, 20:49:02 »
sellist võimalust pole niikuinii et kõigile meeldib, siis olgu nii et spst-le meeldib.

4
Looming / Armastuse lugu
« : 03. Juuni, 2005, 20:19:32 »
ma arvan et kui sa star fmi lahti keerad siis sa kuuled piisavalt inimestest kes oma jalgadega kenasti hakkama saavad aga elavad ühiskonna vajadustes ja kujutavad ette et nad on jubedalt keerulisse ellu paisatud ja neil on kõikidest inimestest kõige valusam elu. on parem?

5
Küsimused ja vastused / Miks?
« : 03. Juuni, 2005, 20:08:07 »
spst lood ei ütle otseselt ega kaudelt "hakake kristlasteks!". nad ei käsi meil miskit teha. nad on pigem jutustavad.
ma ei salli ainult et enamus seostavad lugu kohe endaga. lugusid ei kirjutata ju ainult kuulajatele! st fännidele(väga eestikeelne).

6
Muusikanurk / Mis oli viimane plaat, mille ostsid/kingituseks said?
« : 24. Jaanuar, 2005, 20:24:41 »
aastaid tagasi sai jami plaat kingitud ema poolt ;):D ja see on ka mu elu siiamaani ainus ostetud plaat mida ma vahepeal ema rõõmuks autos mängima panen kui tal kõik muu tema arust jama üle viskab :D

7
Keelepeks / Üksikisadest
« : 24. Jaanuar, 2005, 19:53:00 »
minu arvamus on on et laps ikka peab saama ise valida kumma vanema juures või kuidas ta elada tahab, ka väike laps, ka 5 aastane või noorem, mitte ainult alates kümnest või nii..
loomulikult peab ka vanem suutma lapse eest hoolitseda ja vastutada, last armastada. aga see kui väga ta seda suudab ei sõltu vanema ega lapse soost.
ja teise vanemaga suhtlemist peab ta ka ise otsustada saama, kui laps näiteks elab ema juures siis ei tohiks ema keelata lapsel isaga suhelda ja isa ei tohiks ema pärast lapsega kokku saamata jätta. ja vastupidi.
see kui lapsel on üksikvanem ei saa otsustada lapse hingelist haprust vms. minu meelest on ta pigem tugevam niiviisi aga tegelikult sõltub see lapsest.
(vabandust et ma nüüd siis teiste juttu vahepeal kordasin natuke)

8
Sahtel / Ja mittekeegi ei küsi..
« : 24. Jaanuar, 2005, 16:28:33 »
ei, ei ole mõttetu.
sest nad küsivadki alati 'miks'.
võibolla sellepärast et see on rohkem levinud küsimus. sellele vastuste leidmisega on juba harjutud, valikvariandid on olemas, nii on kergem. aga 'kus'...se võibolla nõuab et nad päriselt läheksid kaugemale reaalsusest või ehk siis tõmbuksid eemale, enda poole reaalsusest. aga see on raske tahtes olla täie mõistuse juures realistlik täiskasvanu.

9
Looming / Armastuse lugu
« : 24. Jaanuar, 2005, 15:26:35 »
lootus käib nagu armastusega kokku, peaaegu alati ikkagi loodad midagigi, isegi kui oled kindel et se ei ole võimalik. unistada ikka võib, keegi ei saa keelata.
ja mina olen täieõiguslik a-sotsiaal siis, uhke ka veel selle üle, sest inimesed keda ma tõeliselt armastan on mulle tõesti tähtsamad kui mina ise.

10
Looming / Akna Juuli
« : 21. Jaanuar, 2005, 23:00:00 »
kes elab see usub,
kes ootab see loodab,
kes igatseb see armastab.

need kolm rida seal alguses, need olid nii imelised, nad tulid nii õigel ajal. ilma nendeta ei oleks mina praegu see kes ma olen.

11
Looming / Armastuse lugu
« : 21. Jaanuar, 2005, 22:55:18 »
aga see ühepoolne armastus...polegi nii jube. see on tegelikult imeline, kui üldse midagi armastada saab.  
võibolla et see lugu tuletab mulle tõelist armastust meelde, kui armastad, lihtsalt armastad, ilma mingisuguste nõudmiste või piirideta, isegi ennastsalgavalt. kui tegelikult on tähtsaim armastatu, tähtsaim kõigest.

Lehti: [1]