Näita postitusi

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Sõnumid - Shype

Lehti: [1]
1
Üritused - Kus? Mis? / "Metamorfiin" 17. mai @ Krahl
« : 11. Mai, 2007, 19:07:49 »
Neljapäeval, 17. mail toimub von Krahlis järjekordne süva- ja kreisimuusikale keskenduv „Metamorfiin”, kus esinevad dub-impro bänd Maikameikers ja rokk ätituudiga kontseptuaalset pauerpoppi esitav ja laulev Andres Lõo & The Foxes of Borea. Lisaks teeb oma esimese etteaste noorte kollektiiv Pilveke. Vinüüle keerutab DJ Imretarded. Et tööinimesed jõuaks järgmisel päeval ka tööpostile, algab üritus kell 21 ja lõppeb kusagil südaöö paiku, pärast mida on võimalik teha valik, kas suunduda koju või juba järgmistesse kohtadesse.
Metamorfiin - seespidiseks tarvitamiseks, toimeaine: endorfiin.
Tule ja tšilli end transsi!

Metamorfiin, 17. mai 2007
Esinevad:
Maikameikers
Andres Lõo & The Foxes of Borea
Pilveke
DJ Imretarded
Visuaalid: Vapper Kalev, Rasmus Lill, Marvin Waggabund jt
Von Krahlis, algus kl 21.00, pilet 60.-

Flaier: http://www.hot.ee/metamorfiin/metamorfiin-web.jpg

Heli ja videonäiteid:
http://www.youtube.com/results?search_query=maikameikers
http://www.youtube.com/watch?v=bDjr7VvJ_U8
http://www.myspace.com/andreslooming

2
Üritused - Kus? Mis? / "Metamorfiin" 26.03.2005 @ von krahl
« : 16. Märts, 2005, 02:52:53 »
Tähelepanu helide ja elamuste gurmaanid! Laupäeval, 26. märtsil toimub von Krahlis üritus „Metamorfiin”. Esinevad süva- ja kreisimuusikakollektiivid Luarvik Luarvik, The Nymph, Maikameikers, Hirm vs Tapa ning Autharktos. Süvamuusika tähendab siinkohal väljendusjõu intensiivsust, selle sügavust, vahetust ning väljendusvormi vabadust.

Luarvik Luarvik on nimi, mis ilmselt vähemalt alternatiivmuusikascene’is suuremat tutvustamist ei vaja. 1998. aastast tegutsev ja kolm plaati ilmutanud kultusbänd katkestab vahepeal tekkinud esinemispausi. Luarvik Luarvik on läbinud aja jooksul erinevaid muusikalisi etappe, kuid alati jäänud kindlaks muusikalisele eksperimendile ning helimõju ja eneseväljenduse piiride uuringutele.
The Nymph on noor, kuid oma sisukust nii Teenage Kicksil kui ka mujal juba tõestanud muusikute grupp. The Nymph tungib teie hinge süvastruktuuridesse ja laseb teid üle emotsioonidetulvaga. The Nymph on tulevikubänd, mida peab nägema.
Väljendusvõimaluste piire kompab ka Tartu salajastes soppides tegutsev Maikameikers, kes surfab dubi ja improvisatsiooni abil ruumis tekkivatel lainetel, nende eesmärk on olla siin ja praegu.
Intensiivsusastmelt tõotab kõiki üle trumbata performancegrupp Hirm vs Tapa – Taavi Tulevi ja co projekt, mis testib teie huumoritaluvust ja arusaama absurdsuse piiridest.
Omaette nähtust kujutab endast Lõuna-Eesti metsadest pärit filosoofiatudeng ning geenius Autharktos, kes sünteesib igapäevahelisid analoogmaki abil digitaalse läikega grandioosseks kosmoseks.

Ainult sel õhtul ja üks kord, 5 värskendavat häppeningi, mis tagavad endorfiini jätkuva tulva teie kehades.
Üritus algab kell 22 ja pilet maksab 60.- Olete oodatud!

3
Üritused - Kus? Mis? / Oodates Metamorfoosi vol 2 (31.01.04)
« : 30. Jaanuar, 2004, 01:45:46 »
niisiis sel laupäeval, 31. jaan. von Krahli baaris rockkontsert "Oodates Metamorfoosi" (vol 2). Peaesineja on kunagi Eesti NSV-s tegevust alustanud kultusbänd Velikije Luki, kes ei esine just eriti tihti, kuid kelle energiast pakatavad esinemised on seda enam vaatamist väärt.
Lisaks astub üles Ansambel Andur, kes on nimetatud parimaks "Tudengibändiks 2002" ja võitnud noortebändide konkursi Vormsi Festaril.
Samuti esinevad rock/indie/folkbänd Lost in the Supermarket ning veidi karmim Soulout. Näidatakse ka Lassi Markus Kingi lühifilmi "Bukaka Spat Here" (8min) peaosas Eesti punkaritega. Videotaust Berry Flag, Linda Kivi, M. Hint & Co.
Pilet 60/flaieriga 50. Algus kell 22.

Lehti: [1]