Näita postitusi

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Sõnumid - Älek

Lehti: [1] 2 3 ... 5
1
Muusikanurk / Re: Metro Luminal - "Sassis"
« : 06. Detsember, 2008, 01:10:14 »

2
Sahtel / Re: Kohustus
« : 25. November, 2008, 23:04:29 »
Ah et sõjavägi kummitab?

Käi ära! Muidu tulevad kollid  8)

mille inspireerivaga sa ise oled viimasel ajal hakkama saanud? mitte muhvigi kui ise ei oska ära tule teisi mittepõhjendatult kritiseerima. see kommentaar oli isegi allapoole minu võimete. loe teisi luuletusi ka & siis tule uuesti. on selge vä. vertigol pole ainult armastust nõretavaid luuletusi nagu paljudel vaid muud ilusat ka

No vähemalt sellega olen hakkama saanud, et olen kirjutanud oma postitused enam-vähem korrektses õigekirjas. Vastupidiselt Sinule. Loodan, et minu õigekiri inspireerib ka Sind õigemini kirjutama. ::)

3
Sahtel / Re: Kohustus
« : 04. November, 2008, 18:08:15 »
Ah et sõjavägi kummitab?

Käi ära! Muidu tulevad kollid  8)

4
see oli ikka korralik farss. mingi parteide showoff koht.

Mulle küll sellist muljet ei jäänud. Või jagati kusagil erakondlikke lipukesi?

5
Raadios seevastu on saal ehitatud spetsiaalselt lindistusteks, kus seinad, lagi ja põrand on kaetud heliisolatsiooniga, mis neelab igasuguse liigse järelmüra, ka uksed on helikindlad. Seal lindistavad paljud suured orkestrid ja koorid. Sellest siis kardinaalne soundierinevus.

Jep, omal ajal sai isegi läbitud kursus "helitehnika ja akustika", mis asjad peensusteni lahti seletas.

6
Mina küll mingeid helivigureid ei kuulnud. Pigem oli tegu väga maheda ning kõrvu paitava heliga, võrreldes nt. Paide kontserdiga, mis trummikiled valutama pani.

7
Küsimused ja vastused / Re: R2 live
« : 25. November, 2007, 23:09:16 »
Ei lähe eetrisse samal ajal. Millal läheb, seda ei tea.

8
Üritused - Kus? Mis? / R2 live avalik salvestus
« : 23. November, 2007, 19:28:23 »
R2 live avalik salvestus 27.11 kell 19.00

Esinevad:
Sõpruse Puiestee
Agent M

10
Küsimused ja vastused / Re: Kolmas
« : 20. Mai, 2007, 15:13:58 »
kui tegemist on shakespeare'i loominguga ning soneti (millega ilmselgelt tegemist on) pealkirjaks on kolmas, siis vaatagi shakespeare'i sonette. seda kolmandat.

Kolmanda sonetiga siin tegemist ei ole:

Look in thy glass, and tell the face thou viewest
Now is the time that face should form another,
Whose fresh repair if now thou renewest,
Thou dost beguile the world, unbless some mother.
For where is she so fair whose uneared womb
Disdains the tillage of thy husbandry?
Or who is he so fond will be the tomb
Of his self-love, to stop posterity?
Thou art thy mother's glass, and she in thee
Calls back the lovely April of her prime;
So thou through windows of thine age shalt see,
Despite of wrinkles, this thy golden time.
But if thou live rememb'red not to be,
Die single, and thine image dies with thee.

11
Keelepeks / Re: Jääks rahulikuks
« : 29. Aprill, 2007, 01:02:00 »
Huvitav, mis juttu räägitakse esmaspäeval kontrollvisiidile tulevatele Vene riigiduuma tüüpidele? Tegelikult vist polegi midagi muud rääkida kui et politsei peksab liiga kõvasti kui me tahame maju sodiks peksta ja poode röövida ja sunnitakse vahel eesti keelt rääkima ja kuju viisid, maod, ka teise kohta.

Nagu ütles üks vahistatud Notšnoi Dozori aktivist - tegu oli täiesti normaalse protestiga. Inimesed lihtsalt vihkavad politseid ja valitsust.
Ta oleks võinud veel lisada, et inimesed vihkavad Eesti riiki ka. Ja seda teab ju iga inimene, et siis on selline protest täiesti õigustatud  :-\

12
Keelepeks / Re: Jääks rahulikuks
« : 29. Aprill, 2007, 00:57:02 »
to Älek:
mingit selgitustööd on väidetavalt tehtud ning põhilist vaeva nähtud sellega, et asi oleks seaduslik ja nõuetele vastav, rahvale sellest teatavasti ei piisa. Iseasi kas see selgitustöö üldse juba eos kedagi huvitaski.

Selles probleem ongi, et me võime ju rääkida, et oleks pidanud kaevamistega ootama ja selgitustöö kõikvõimalike vahenditega tõsisemalt ette võtta, aga väga suurt hulka inimesi ei ole kahjuks mitte mingisuguste vahenditega võimalik ümber veenda. Kes ei taha kuulata ja aru saada, see ei taha. Kes tahavad kuulata ja oskavad aru saada - nendest paljud ilmselt ongi juba aru saanud.
Nii et ma arvan - ükskõik kui palju poleks selgitatud valitsuse motiive - tõsise protesti oleks kuju teisaldamine igal juhul esile kutsunud.

Sama lugu on sisuliselt eesti keelega - kui palju on inimesi, kes iseseisvusajal koolis käinud, aga ikkagi eesti keelt ei räägi. Süüdistatakse aga ikkagi eestlasi, et meil paremad palgad jne, sest venelasi ei võeta tööle (keele alusel diskrimineerimine jne.). Kui paljud taipavad aga seda, et neile anti koolis võimalus õppida eesti keelt, kuid nad ise ei kasutanud seda. Kui on tahtmine olemas, saab kindlasti ükskõik millise õppetasemega koolis keele talutaval tasemel selgeks, kui aga tahtmine puudub, siis ei ole midagi teha. Paljudele lihtsalt ei mahu pähe, et nad elavad Eesti riigis ja et see on ühe teise rahvuse põline kodumaa, kus igal sissetulnul (olgugi, et vahel juba mitmenda põlve sissetulnul) ei ole kahjuks võimalik elada ja käituda päris nii nagu nad seda oma rahvuse põlisel kodumaal saaksid teha. See on ajalooline paratamatus, et nõukogude võim tõi siia palju muulasi, kes ühtäkki osutusid sisuliselt illegaalseteks immigrantideks. Sama ajalooline paratamatus kui näiteks see, et Eesti okupeeriti ja paljud inimesed küüditati ning tapeti ja millega eestlased on pidanud elama. Loomulikult on sellise asjaga raske leppida, kuid loodetavasti ajapikku inimesed harjuvad.

13
Keelepeks / Re: Jääks rahulikuks
« : 28. Aprill, 2007, 16:34:53 »
Ja põhiliselt on inimesed häiritud just sellest, et omal kodumaal nendega midagi sellist tehti. Ilma mingi eelneva selgitustöö ja vastutulekuta läbirääkimiste suhtes –ühepoolselt.

Ei saa siin Allaniga nõus olla. Piisavalt on selgitatud seda, et väljakaevamised ning ka pronksmehe teisaldamine toimuvad väärikalt. See, et pronksmees kohe maha võeti - ilmselgelt ei jätnud kujunenud olukord valitsusele muud võimalust. Võib vaid ette kujutada, mis oleks juhtunud kui sõduri teisaldamise ootus mitu nädalat oleks vindunud.
Valitsus käitub venelaste suhtes vägagi tolerantselt - tegelikult ei oleks sellisel monumedil ju Eestis üldse kohta. Aga venelastele jäetakse võimalus käia oma surnuid austamas täpselt samuti kui varemgi, ainult et teises kohas. Lihtsalt nad ise ei taha sammukestki tagasi astuda ega eestlasi tolereerida. Olen vestelnud paari venelasega sellel teemal, et paneks siis Tõnismäele ka saksa mundris mehe - vastus oli umbes selline, et kui eestlased seda teevad, siis lüüakse nad mättasse, sest enamus venelasi seda ei kannatavat (vestlus toimus sõbralikus õhkkonnas).

Lisaks - see haudade rüvetamise jutt on muidugi ilmselge jura - alles paar aastat tagasi matsid venelased ise Sinimägedes pidulikult, õigeusu papi ja vist ka Vene suursaadiku juuresolekul kalmistule ümber (vist) neli punaväelast.

14
Üritused - Kus? Mis? / Re: Tartu Rock 2007
« : 15. Märts, 2007, 22:23:35 »
Vennaskond olevat ju laiali läinud.

15
Keelepeks / Re: <õunakultuur>
« : 25. Veebruar, 2007, 21:11:08 »
opski probleem on, mulle tundub, labiilses närvisüsteemis;

Võib-olla tõesti;D

Lehti: [1] 2 3 ... 5